روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
جمعه 9 مرداد‌ماه سال 1383
طرز تبدیل لباسهای اجدادتون به جدیدترین مدلهای سال! قبلا راجب خطرات اوقات فراغت در تابستان گفته بودم به خصوص برای آدمهای شری مثل من که ممکنه عوارض خطرناکی داشته باشه. اما دیشب من به این نتیجه رسیدم که اوقات فراغت همچین هم بی خاصیت نیستند و تابستان میتواند زمان بسیار مناسبی باشد برای شکوفا شدن استعدادهای نهفته ی شما!
  برای اینکه این موضوع به شما هم ثابت شود  به یک نمونه از تولیدات شبانه ( همون ساعت ۲ و ۳ که از بیخوابی حوصله آدم میره ) من در زیر بنگرید. 
همونطور که میبینید این یکی از پروژه های من هست که خود یک نمونه بارز از فواید بیکاری در تابستان هست.

 

اگر شما هم از بیکاری رنج میبرید من این روش ساده را به شما پیشنهاد میکنم که هم خلاقیت خود را به کار گیرید و هم حوصله تان سر جایش بیاید:

ابتدا به سراغ کمد لباسهای مامانتون میروید ( اگر مادر بزرگ باشد چه بهتر!) و همه لباسها را میگردید تا یکی از آن مدل عتیقه های دهه ۶۰ و یا ۷۰ را پیدا کنید.
سپس یکی از آن طرحهایی رو که هر روز تو اینترنت میبینید رو توی ذهنتان مجسم میکنید و سپس طرح رو روی کاغذ منتقل میکنید.(توجه: بهتر است طرح را با توجه به مدل لباس مامانتون و مقدار پارچه انتخاب کنید که بعد پارچه کم نیارید).
پس از آن اینقدر لباس مامانتون رو زیر و رو میکنید تا بالاخره به نتیجه برسید که کجا رو ببرید و کجا رو به کجا وصل کنید که مدل دلخواهتون به دست بیاد. اگه هم که لباس مامانتون دیگه
خیلی عتیقه ست و یه ۱۰۰ متری پارچه داره که با خیال راحت مثل من هر جاشو رو خواستید امتحانی ببرید تا بالاخره به یه نتیجه ای برسید!
و در آخر اگر پارچه زیاد اووردید میتونید همینجوری به اینور اونور لباستون وصل کنید. توازن اصلا لازم نیست . هر چی پاره پوره تر باشه قشنگتره ! اصلا مده!....
و به این ترتیب شما نه تنها یک دیزانر شدید بلکه متوجه میشوید که از خانه شما تا میلان راه دوری نمانده است و شما به زودی میتوانید  فشیون شو خود را در آنطرفها راه بیندازید و پول پارو کنید!
در زیر یک نمونه مشابه لباس من رو مشاهده میکنید که احتمالا طراح این لباس هم اولش به درد من دچار شده بوده و بعد استعدادش شکوفا شده رفته دکون وا کرده!.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235672


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها